+48 22 290 55 44
info@staworzynski.com

Jesteś tutaj

×

Komunikat o błędzie

Strict warning: Only variables should be passed by reference w staworzynski_preprocess_page() (linia 19 z /home/boostnet/staworzynski.com/sites/all/themes/staworzynski/template.php).

Zakładki podstawowe

Tytuł

Transfer technologi i relokacje zakładów

W ramach naszej partnerskiej współpracy realizujemy kompleksowe usługi relokacji zakładów, maszyn, procesów technologicznych.

Oprócz transferu fizycznego całej infrastruktury zakładu zajmujemy się również transferem wiedzy, technologii i know-how. W przypadku transferu zakładów i maszyn jest to idealny moment na optymalizację przepływu procesów wytwórczych. Dlatego też w ramach relokacji oferujemy kompleksową optymalizację layoutu, rozmieszczenia maszyn jak i innych możliwych do usprawnienia procesów bez konieczności kosztownej ingerencji zastosowaną technologię.

Relokacje zakładów niosą za sobą również konieczność pozyskania doświadczonych specjalistów na lokalnym rynku gdzie zostanie ulokowany zakład. W tym zakresie jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutacje brakujących specjalistów i managerów oraz doprowadzić do pełnego uruchomienia zakładu w nowej lokalizacji.

 

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE